• Yeni
Yeni DIY DMC Ev Dekorasyon Çapraz Dikiş El Yapımı Iğne Çapraz Dikiş Kiti Hassas Baskılı Avrupa yağlıboya çiçek

Yeni DIY DMC Ev Dekorasyon Çapraz Dikiş El Yapımı Iğne Çapraz Dikiş Kiti Hassas Baskılı Avrupa yağlıboya çiçek

Rating 
₺ 10.00
₺ 20.77
-52 %

Sayı
Varolan

-14.88/piece -14.00/piece -11.96/piece -15.50/piece -17.50/piece -11.50/piece -12.40/piece marka Zozackpaket Adıavrupa yağlıboya çiçek kareler sayısı 180 W * 219 H İşlemeli kumaş boyutu 52*61 cm işlemeli bez rengi beyaz ağırlık 400g tam nakış vardır EVET paket PP torba çizim tipi HD çizim işlemeli bez tipi yüksek kaliteli pamuk Spiraea Tipi 42 paket İçeriği işlemeli bez, Spiraea, nakış iğne, çizimleri işlemeli bez özellikleri 11 CT, nakış 3 ipliklerini avantajı : biz kendi fabrika var, Biz Toplu siparişler için nitelikli.
100% yepyeni.
100% ekolojik pamuk.
biz vereceğiz 30% daha ipliklerin her proje için.
iyi parlaklık, olmayan solma, kırmak kolay ve boncuklanma değil.
çözünür çevre koruma malzeme kullanın.
Ultra temizle profesyonel nakış şeması.
ayrıca aileniz ve arkadaşlarınızla harika bir hediye olabilir.
stok : Stokta
not :
(11 CT) 3 tellerinin konuları kullanın lütfen, geri için 2 tellerinin konuları dikiş.
desen kumaş üzerine basılmıştır (11 CT baskılı), bu yüzden dikiş bitirmeden önce, bez su dokunamazlar, aksi baskılı parçası kaybolur.
dikiş bitirdikten sonra, yarım saat suda bez koymak, daha sonra kuru hale, ve sonra bunun için bir çerçeve yapabilirsiniz. s : kaç konuları oyalamak gerekir?
A : sevgili, bu çapraz dikiş ve öncelikle ihtiyacınız ayrı 1 kalın konu 6 ince konuları sonra 6 ince 3 kullanın değil yapmak ve her zaman 3 ince konuları konuları çift ve değil kalın iplik sadece tek 3 ince konuları sonra yeterince konuları vardır ve güzel bir resim yapacak çapraz dikiş nakış talimatları1 : her biri geçmeye nakış şeması kağıt etiketi hattı işareti vardır, sembol veya renklerfarklı çizgi işareti temsil farklı renkli oyalamak hattı.2 : çevrimiçi işaretleme yukarıdaki tüm iğne ile işaretlenmiş (çapraz X X), bir iğne (1/2 X),bir çeyrek (1/4 X) iğne ve kanca yan ' ST (B), yan tam değildir,ihtiyacına göre bir resim oyalamak için güzel bir çalışma. neden insanlar bizi tercih, seçin ZOZACK?

Veri sayfası

boyut:
11CT cotton thread, 11CT silk thread
stil:
Avrupa
Marka Adı:
zozack
malzeme:
100% Pamuk
desen Türü:
Çiçek
Tipi:
Paket
kullanım:
Paintings
çerçeve:
Hayır
tuval ambalaj yöntemi:
katlanmış
dış ambalaj:
PP bag

İlgili ürünler