• Yeni
[HK Post Ücretsiz Kargo] 2014 Yeni Mini Akıllı Zed-Bull ZedBull Zed Bull Oto Anahtar Programcı

[HK Post Ücretsiz Kargo] 2014 Yeni Mini Akıllı Zed-Bull ZedBull Zed Bull Oto Anahtar Programcı

Rating 
₺ 49.44

Sayı
Varolan

[HK Post Ücretsiz Kargo] 2014 Yeni Mini Akıllı Zed-Bull Zed Bull Zed Bull Oto Anahtar ProgramcıZED-BULL SMART ZED-BULL karşılaştırın : AKıLLı ZED-BULL kazanç 30% okuma ve yazma hızı. AKıLLı ZED-BULL başarı oranı kadar geliştirmek için 99.99%, hangi çip atık ortadan kaldırmak. (hepimizin bildiği Gibi, bazı çip sadece bir kez yazılabilir) HIÇBIR BELIRTEÇLERI ARTıK GEREKLI!!! (Yeni özellik)
NO GİRİŞ KARTI GEREKLİ!!! dikkat : tek çip için 500 belirteçleri vardır, 500 belirteçleri tükendi sonra, başka yeni çip için 10 ödemek zorundadır (nakliye maliyeti olmadan). as çip, bunu almak ve bunu kendiniz değiştirin, veya geri gönderebilirsiniz cihazın çip değiştirmek için çok, ama hiçbir ücretsiz kargo çok açıklama : 1. New : destek 8 C ve 8 E cips ayırt fonksiyonu
2. Language : İngilizce, türk, İtalyan, İspanyolca ve Portekizce
3. Zed-BULL olacak Immobilizer sistemlerinde profesyonel olarak tüm gereksinimleri yerine;
4. Zed-BULL bir transponder kopyalama cihazı Zed-Qx tüm özelliklerini içerir ve ayrıca daha fazla ek özelliklere sahiptir. ZED-Bull ana özelliği : 1. Finding PIN Kodu, EEPROM ve MCU dan kodlanmayan transponder ve programlama transponder hazırlanıyor.
Zed-BULL PC yazılımı EEPROM uygulamaları kullanırken mükemmel özellikler size yardımcı olacaktır olduğunu. ECU resimler, hangi ECU vardır hangi MCU veya EEPROM ve gemide mcu ya da eeprom yerini, hangi tip transponder kullanılacak.. bu tür bilgi işinizi kolaylaştıracaktır. Otomatik Modül Bulma (AMF) özelliği, EEPROM dosya seçtiğinizde, modül otomatik olarak tanınacaktır
Zed-BULL bir başka devrim programlama transponder olduğunu Ekü hiçbir tuşa olduğunda. şimdi için, Zed-BULL 55 farklı uygulamalar vardır ve artmaktadır.. bu özelliği ile, sen programı transponder, pin kodlarını bulmak ve kodlanmayan ihtiyaç otomobiller için kodlanmayan transponder hazırlamak fiat doblo 48 gibi. bu özellik için, yoksa yaklaşık 8-10 Euro fiyatlı pahalı kodlanmayan transponder gerekir. boş transponder kullanabilirsiniz.2. Transponder Klonlama :
11, 12, 13, 33, 73, 4 C (4 C elektronik anahtar ve pil az TPX1 transponder yazma), Philips Kripto 40 (bazı), 41 (tümü), 42 (tümü), 44 (tüm kilidi VAG), 45 (tüm)
şimdiye kadar, sıradan transponder kopyalama cihazları sabit transponder sadece kopya olabilir. ama bizim ki biz ile başladı devrim cihazı, Zed-Qx, Zed-BULL ile artmaktadır. 41 (NISSAN), 42 (VAG), 44 (Kilidi VAG) ve 45 (PEUGEOT) transponder normalde kopyalanamaz olarak bilinen, Zed-BULL ile kopyalanabilir.
3. OBD Programlama için Transponder Üreten
eğer T-Kod Pro gibi bir OBD cihazı var, bazı araçlar için özel kodlanmayan transponder gerekir. yerine yüksek fiyatlarla bu özel transponder satın alma, size boş chip kullanarak Zed-BULL ile bunları üretebilir. ve gerekmez fiyatlı pahalı kodlanmayan transponder yaklaşık 8-10 Euro.

Veri sayfası

elektronik:
hiçbir
Ürün Ağırlığı:
1kg
güç:
W
yazılım sürümü:
V
Harici Test Sertifikasyon:
CE
öğe Türü:
Oto Anahtar Programcı
Model Adı:
Mini Zed-BULL
Ürün Genişlik:
20cm
Marka Adı:
CREACLE
Malzeme Türü:
Pastic
Ürün Yükseklik:
10cm
donanım versiyonu:
V
Ürün Uzunluk:
30cm
gerilim:
12-24V
Özellikler:
OBD
Warranty:
1 year
Special Features:
Car Key programmer

İlgili ürünler