• Yeni
Zte mf79, 150 mbps 4g wifi usb dongle modem kilidini

Zte mf79, 150 mbps 4g wifi usb dongle modem kilidini

Rating 
₺ 43.00
₺ 48.20
-11 %

Sayı
Varolan

 ZTE MF79, 150 Mbps 4g wifi usb dongle modem kilidini ürün Açıklaması  bu ürün nedir?
ZTE MF79usb Wi-Fi 4 G hotspot bir olduğunu. tüm yapmanız gereken seçtiğiniz bir sim kart takın, o KILIDI sonra yönlendirici olarak kullanıma hazırdır. ZTE MF79 hakkında en iyi özelliği olmasıdır inanılmaz hızlı indirme hızı kadar ulaşan 150 vardır Mbps (Saniyede Megabit) değil bu yüzden sadece ortalama cihazı. ayrıca sağlayan bir 50 Mbps upload hızı. kadar 10 farklı Wi-Fi hotspot kullanın cihazlar dahil dizüstü bilgisayarlar, i Phone, smartphone, tablet, i Pad, oyun konsolları artı daha birçok.
Huawei Mobil Wi-Fi sağlar güvenli Wi-Fi özellikli Internete gadgets sizin tüm bağlamak, yaparken hareket halindeyken. yani sizin online bankacılık ve alışveriş yapıyor olduğunuzda trende, tabletinizde izler ve apps indirebilirsiniz.
Huawei Wi-Fi yüzden cebinize sığacak mükemmel boyuttadır senin almak mümkün olacaktır nereye giderseniz gidin sizinle internet bağlantısı, izin 4 G indir veri hızları üzerinde herhangi bir anda 10 Wi-Fi kadar gadgets.
-tüm şebekeler Huawei router UNLOCKED olduğunu, yani seçtiğiniz sim kullanın
-bir Wi-Fi hotspot 10 cihaza kadar bağlantı üretmek, hareket halindeyken veya ev eğlencesi için çalışmak
-Huawei router değil sadece bir kablosuz hotspot, ayrıca taşınabilir Powerbank!
-senin yakışıklı bağlanmak mümkün, laptop, oyun konsolları ve daha birçok
-mükemmel bir seyahat arkadaşı, internet erişimi var ne zaman ve nereye giderseniz gidin
çoklu mod çalışmak
eğer bir kart var, sen şanslısın var fiş ZTE MF79 sonra bir Wi Fi Hotspot 3 G Wi Fi modem USB güç şarj. ve bir mobil güç varsa, sadece bağlamak ZTE MF793 G Surfstick gücü ile, bu güç teklif kadar çalışmaya devam edecektir. bu durumda,ZTE MF79olmalıdır iyi bir ortağı olduklarında evde veya dışında. almak kolay ve kullanımı kolay, ona sahip olmak layık.
hızlı Bağlantı
güvenli bir indirme hızı 150 Mbps ve bir hızlı uploadspeed of 50 Mbps akışı için izin veya hiçbir zaman videoları ve filmleri indir!
seyahat
seyahat için farklı bir ülke ve hiçbir Internet bağlantısı erişim var? satın bir ZTE MF79ve size yurtdışında Internete bağlanmak sorunum yok olacaktır. tüm yapmanız gereken bir veri sim satın kart yerel alan kalıyorum olacak, bağlayın, sonra oraya gitmek tatile veya evden Internet erişim.
Küçük Işletmeler için mükemmel
The ZTE MF79 Internet bağlantısı paylaşmanızı sağlar kadar 10 farklı Wi-Fi özellikli cihazlar ile. ofisinizde ucuz veri dolaşım için mükemmel. size en iyi Internet deneyimi veren evde ve iş yerinde.   anahtar özellik 10 Wi-Fi cihazları bağlantı kadar
-tüm taşınabilir Wi-Fi cihazları bağlamak 10 Wi-Fi cihazları aynı anda bağlantı
basın ve Oyna
-otomatik APN, tek dokunuşla bağlantı, basın ve Oynaçoklu dil-destek çoklu dil, İngilizce dahil, basitleştirilmiş Çince, alman, fransız, İtalyan, İspanyolca, İspanyolca (Arjantin), Portekizce, Portekizce (Brezilya), Arapça, Rusça Huawei Mobil wifi APP Ile yönetmek-Huawei Mobil Wi-Fi ile App, yönetme birden fazla cihaz artık aynı ağ genelinde stresli.

Veri sayfası

wirless Modem Tipi:
LTE,WCDMA
Marka Adı:
ZTE
paket:
Evet
Model Numarası:
MF79
stil:
Dış
ürünleri Durum:
Stok
tip:
Kablosuz
iletim Hızı:
150Mbps
Interface Type:
USB
Wireless Protocol:
802.11b, 802.11g

İlgili ürünler