• Yeni
Tek Kişi Kullanımı ve Salon Kullanımı için Iyonik Ayak Detoks Spa Makinesi

Tek Kişi Kullanımı ve Salon Kullanımı için Iyonik Ayak Detoks Spa Makinesi

Rating 
₺ 147.92

Sayı
Varolan

Tek Kişi Kullanımı ve Salon Kullanımı için Iyonik Ayak Detoks Spa Makinesi ana özelliği :
1. infrared bel kemeri. geleneksel bambu karbon benimsenmesi, birleştirmek çin ve batı, fizik tedavi elde edebilirsiniz, kilo kaybı ve güzellik etkisi.
2. luxury alüminyum packge. bakmak daha Özel, arıtma
3. the brainpower kod yönetmek yardımcı olabilir economization insan gücü ve maliyet. you dükkan açmak istediğiniz gibi. ve kod çok kolaydır hatırlıyorum.
bir, Ürünleri prensibi
su içine çözülene ion temiz cihaz aracılığıyla enerji iyon büyük miktarda (pozitif ve negatif), güçlendirmek iç hücre canlılığı yapmak, çeşitli enzimler canlı teşvik. insan vücudunu geliştirmek organ sirkülasyon fonksiyonu., metabolizma hızlanır, İnsan vücut iyi olsun yavaş yavaş yapmak. yoluyla renk gösteriyor, anlayabiliyorum one''s kendi sağlık.
B, Ürünler fonksiyonu
1. Improve düzenlenmesi vücudun kendini zehirli yeteneği;
2. vücut organ yükünü Rahatlatmak;
3. Promote metabolizma ve kan dolaşımı;
4. hücrelerin canlılığı Artırmak;
5. Iimprove uyku etkili
C, Operasyon
1, önce başlar, güç hattı, kutup plaka, bilek kemer fiş ayrı ekler ana makine dikim, sonra kutup plaka lavabo Koyar, bileğinde kemer koyar, sonra güç kaynağı açar
2, güç anahtarı açar, ekran gösteri aşağıdaki gibigirin Zaman 10-30zaman = 30 V3.0
göre (+) anahtar üzerinde, (-) altında anahtar veya sayısal klavye girişi zaman kullanın, zaman 30 Minutes olduğunu. sonra giriş zaman presler aşağı (KBB) düğmesi, daha sonra çalışır. aşağıdaki gibi zaman operasyon olduğunuzaman = 06 : 28 pos +T = 30 M = 3 E = 1.5
zaman = 06 : 28 kullanılan zaman, pos + iyon kutup, pos + pozitif kutup, pos-Negatif kutup;
T = 30 zaman set, M = 3 üçüncü model, E = 1.5 akım güç, çalışma süresi hipotezi elde zaman, enstrüman otomatik knock off, sonu job.
3. Then operasyon, 1,2 altında çalışabilir, 3, modeli, enerji içeriği sırasıyla 1.6, 1.8, 2.0. makine başladığında, operasyon, bu otomatik seçeneğini üçüncü desen, müşteri aracılığıyla farklı desen seçebilirsiniz "-" " + " anahtar. presler aşağı (ESC), geçerli işlem çekilmesi olacak, makine ilgili enerji içeriği altında sürekli çalışır. müşteri yerel su kalitesi farklı göre hareket edebilir, çalışma ayarlamak için uygun tuz koyar güçlü ve zayıf. zaman presler aşağı (ESC) anahtar kayıt durumu çekilmesi, İade durumu için beklemek.
4, bu ürün üçüncü nesil ürün, kez kaydedilen zaman ve sayısı fonksiyonu vardır, incelemek için zaman müşteri ihtiyaçları kayıt, aynı anda presler aşağı (1) sayısal klavye, (KBB) anahtar güç kaynağı açar, bu sefer ekran gösterdi : 00298 Mins93 Zaman
gösteri upline toplam çalışma süresi, gösteri of the altınızdaki toplam numaraları olduğunu.

Veri sayfası

standart Gerilim:
110V, 220V
öğe Türü:
Massage & Relaxation
boyut:
Orta
uygulama:
Ayak
malzeme:
ABS
Model Numarası:
HK-803
Pack Size:
65CM * 43CM * 33.5CM ; 4pcs/carton
POWER:
50W
CURRENT:
0.5A-2.5A
Voltage:
220V ( or 110V) / 50HZ (60HZ)
Certificate:
CE&ISO13485
Properties:
Foot Massager; Body Weight,Rehabilitation Therapy Supplies
Size:
41CM * 29CM * 15.5CM (L*W*H)
Material:
plastic
warranty:
1 year

İlgili ürünler