• Yeni
Japonya UNIX lehim demir İpuçları P3PC-S

Japonya UNIX lehim demir İpuçları P3PC-S

Rating 
₺ 21.19

Sayı
Varolan

japonya UNIX lehim demir İpuçları P3 PC-S ürün Açıklaması   şirket Bilgileri Handif-dünyanın en endüstriyel MRO tedarik tedarikçiler
Shenzhen handif Technology co, ltd bir liderdir entegre tedarik dünyanın en Endüstriyel MRO tedarikçisi, endüstriyel ve ticari müşteriler için one-stop ürün hizmeti sağlamak, tedarik zinciri entegrasyonu aracılığıyla müşterilere yardımcı azaltmak tedarik birçok gizli maliyet az miktarda kategoriler, operasyonel verimliliği artırmak, tedarik faaliyetleri daha şeffaf ve izlenebilir elde etmek.
Handif ana ürünleri dahil
kaynak ekipmanları & lehim ucu, makine ekipman ve sarf, aracı & sarf, enstrümantasyon ekipmanları ve emek sarf malzemeleri, ofis malzemeleri ve aydınlatma, malzemeler teslim ve depolama, güvenlik ürün, patlama ve kömür emniyet, elektrik & elektronik, mekanik ve sıvı güç iletim, vanalar ve ek parçaları, bağlantı elemanları ve satış, endüstriyel muayene, laboratuvar analiz makinesi, laboratuvar ekipmanları ve enstrümantasyon, test ve laboratuvar sarf malzeme, yurtdışı satın alma hakkında 20 ürün hattı, 320 kategorileri, 2800 alt kategoriler, 8682 subclasses, 1 milyondan fazla ürünün.
Informatization
biz BU onlarca var Ar-Ge ekibi, kendinden bulut EPS tedarik yönetimi sistemi bağımsız araştırma ve geliştirme, PI ürün bilgi sistemi, ERP iş yönetimi sistemi, SRM/CRM tedarikçisi/müşteri yönetim sistemi, etkin bir müşterinin ihtiyaçlarını ilk kez hızlı tepki vardır. aynı zamanda, müşteri sistemi e-katalog sağlayabilir, punch out veri yerleştirme hizmetleri müşterilerin sistemleri arasında farklı göre. ambalaj ve Nakliye Unixsıcak Satış uzun ömürlü unix lehim robotu İpuçları ulaşın havya İpucuağırlık1 kg/paketteslimat7 günödemebanka, Westerun Union, Paypalliman Shenzhengönderi A. Kurye Tarafından : özel teklif tarafından 4-7 Iş günüB. By Hava : 7 Iş günü en tayin havaalanıC. By Deniz : 20-25 Iş günü en tayin port bizim Hizmetleri handif MRO entegre avantajı tedarik hizmeti
1. Save zaman
tedarik elektronik ticaret işlemi kullanımı, tedarik of etkili tasarruf zaman ve tedarik personel.
2. Short teslim süresi 
envanter çok sayıda, bazı önlemek için üretim işletmeleri nedeniyle sıkıntısı, hasarlı ekipman yapmak için kullanılamaz.
3.tahminitedarik
müşteriler MRO tedarik entegrasyon ve handif üzerinden web sitesi sistemi senkronizasyon yerleştirme, daha iyi kavramak gerekli ürün teslimat döngüsü, optimal planı satın kurmak için.
4. ani satın
müşteri bakım, bakım, operasyon ve ilgili ürünler, çünkü bazı sarf olduğunu, sık sık kullanımında hasar sonuçlanan bazı plansız satın, şu anda, handif MRO ' ın basit süreci ve göreli ürünleri geniş bir yelpazede ile anastomoz, kurumsal işleme geliştirmek kaza kaza riski.
5. kalite güvencesi
Handif entegre MRO satın doğrudan birçok marka ile işbirliği üretim SSS  s : Ben bir örnek sipariş?A : tabii, öğeleri kontrol için işlevsellik hoşgeldiniz, kalite ve hizmet.

Veri sayfası

Model Numarası:
P3PC-S
Marka Adı:
HANDF
is_customized:
yes
Place of Origin:
CN
Model Number:
P3PC-S
Material:
Copper
Application:
UNIX soldering robot
MOQ:
10pcs/bag
Certification:
ROHS/SGS
Package:
Customers Requirement
Payment:
T/T
Delivery time:
3-5
skype:
handif5

İlgili ürünler