• Yeni
2017 Shenzhen iyi kalite ile Parçaları profesyonel enjeksiyon kalıplama ABS

2017 Shenzhen iyi kalite ile Parçaları profesyonel enjeksiyon kalıplama ABS

Rating 
₺ 2077.46

Sayı
Varolan

dikkat : biz size teklif önce ödeme etmeyiniz. resim ve gösterilen fiyatlar sadece sergi ve bizim üretim ekran için. yani bize göndermek için çekinmeyin lütfen 3 D çizim ile STL/IGS/STP dosya ve sizin ürün açıklaması. biz gerçek ürünler haline çevirmek için büyü var, ve sonra biz size bir teklif verecek. eğer herhangi bir soruşturma, lütfen bize ulaşın Smartmoldtech E ltd dovoted 3 D baskı, prototip, plastik kalıp, metal kalıp, CNC maching, damgalama, döküm ve plastik enjeksiyon. İş Kapsamı : Yumuşak takım, Sert takım, Hızlı Kalıp, Mockups Yapma, Lazer Kalıplama, Vakum Döküm, çamur-oyma Kalıplama, Ters mühendislik tasarım ve Küçük ölçekli üretim, PCBA Prototipler, Perdesi Tasarım ve gözden! anahtar Sanayi Bölümleri : 1, Otomotiv parçası 2, Elektronik bölümünü Endüstriyel bölüm 3, Ofis ekipmanları Telekomünikasyon 4, Tıbbi bölüm 5, Ev aletleri Hassas kısmı 6, Kozmetik bölüm 7, Bilgisayar çevresel Ekipman O malzeme Açıklamasıambalaj Detay : gümrüklü veya carton Delivery Detay : 10 gün içinde ABS Plastik Enjeksiyon Parçaları
1. Malzeme : PVC ve ABS, PP
2. Yüksek kalite
3. Standard : ISO9001, UV, U bizim avantajı : 1. R & D (Tasarım müşterinin çizim ve ihtiyaçlarına göre) 2. Profesyonel kalıp üreticisi 3. Döküm parçaları, gibi araba parçaları, oto aksesuarları, elektronik bileşenler, tıbbi ürünler, ofis aletleri, vb. plastik Kalıp Uzmanlık : 1. Enjeksiyon kalıpları için otomotiv/LED-TV 2. Büyük Kalıpları için Hava durumu/Tıbbi cihazlar 3. Plastict Ev Aletleri için kalıp/Endüstriyel Boru 4. elektronik ürünler için Plastik enjeksiyon kalıp 5. Plastik ev ürünleri için kalıplama 6. Plastik kalıp için havacılık ürün bizim fabrika genel bakış :   CNC Işleme süreci için metal parçalar : oto-CNC torna parçaları :   Die-döküm kalıp :   Die-döküm döküm parçaları :   damgalama kalıp : damgalama kalıp parçaları :   CNC işleme süreci için plastik parçalar :     Stereolithography (SLA/SLS Baskı süreci) :      plastik enjeksiyon kalıp :     enjeksiyon kalıplama parçaları :     PCB Imalat hizmeti :     Secoundary operasyon :   son montaj hizmeti : kalite kontrol :   SSS 1.s : Ben bir yeni ürün için bir fikir var, ama bilmiyorum olabilir eğer üretilmiştir. yardımcı olabilir misiniz?
A : Evet! biz her zaman mutlu değerlendirmek için potansiyel müşterileri ile çalışmak için teknik fizibilite senin malzemeler üzerinde fikir veya tasarım ve tavsiyelerde bulunabilir, takım ve büyük olasılıkla set-up maliyetleri. 2.Q. yerel benim parçaları imal sahip olmanın avantajları nelerdir?
bir. Vertex kez herhangi bir şartname değişiklikleri hızlı reaksiyon sunabilir, toplu boyut veya malzeme. biz yollayabilirsiniz küçükveya büyük miktarlarda her yerde avrupa'da gecede öngörülemeyen talebi değişiklikleri karşılamak için.

Veri sayfası

diy malzemeleri:
elektrik
is_customized:
Evet
boyut:
According you design
Model Numarası:
precise plastic parts
Tipi:
plastic mold
mold base:
LKM /HASCO/DEM
Material capacitity:
NKA80,P20,H13
Cavities:
single/muti
ues:
assembly
Molded parts material:
ABS, PC, PVC, ABS+PC,PP
Gate:
Direct/point/submarine/rectangle/side/tunnel
Mold Material:
Runner:
Coold/Hot runner
Plastic Modling Type:
Injection
is_customized:
Yes

İlgili ürünler